KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6651495
nr 665 1495
Etsning
1700-tal, drottning Kristina, 14x10
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 1 november 2010
kl 18:04:59
500 kr
350 kr
500 kr
600 kr